دکتر حسن عباسی مهر ۹۷

1329
دکتر حسن عباسی - دکتر عباسی - حسن عباسی - استاد حسن عباسی - رئیس اندیسکده یقین - مرکز بررسی های دکترینال - سخنران سیاسی - دانلود جدیدترین سخنرانی
دکتر حسن عباسی

دکتر حسن عباسی سخنرانی جدید شهریور و مهر ۹۷

دانلود سخنرانی های جدید دکتر حسن عباسی

دانلود سخنرانی دکتر حسین عباسی در ۱۷ شهریور ۹۷ با موضوع یک جمعه در میدان ژاله – مسجد امام حسن مجتبی (سلام الله علیه) شهرک بعثت تهران (دانلود)

دانلود سخنرانی دکتر حسین عباسی در ۲۶ شهریور ۹۷ – گلزار شهدای گرگاب اصفهان (دانلود)

دانلود سخنرانی دکتر حسین عباسی در ۳۱ شهریور ۹۷ با موضوع دفاع ناتمام – مسجد الزهرا (سلام الله علیها) فردیس کرج (دانلود)

دانلود سخنرانی دکتر حسین عباسی در ۶ مهر ۹۷ با موضوع ما توانستیم – مسجد امام حسین (سلام الله علیه) رباط کریم (دانلود)

دانلود سخنرانی دکتر حسین عباسی در ۳۰ مهر ۹۷ با موضوع افول رؤیای آمریکایی – حسینیه هنر تهران (دانلود)

دکتر حسن عباسی کیست؟

عباسی نخستین بار در زمان حملهٔ آمریکا به عراق در سال ۲۰۰۳، با حضور در برنامه‌های تلویزیون ایران به عنوان کارشناس و تحلیلگر مسایل سیاسی و استراتژیک مطرح شد و از آن پس در محافل دولتی حضور پررنگی داشته‌است. او با سخنرانی در مساجد و دانشگاه‌ها و مخالفت با سیاست‌های اصلاح طلبان چون «گفتگوی تمدن‌ها» و «جامعه مدنی» فعالیت‌هایش را افزایش داد.

دیدگاه‌های سیاسی اصلی عباسی اتخاذ رویکرد تهاجمی در مقابل غرب، عدم سازش بر سر مسائل هسته‌ای، مبارزه با گرایش‌های لیبرالیستی و سکولاریستی در ایران، تأکید بر «تهاجم فرهنگی» غرب و «جنگ نرم»، و لزوم بازنگری در آموزش علوم انسانی در ایران هستند. گفته می‌شود احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران از شاگردان عباسی بوده و سال‌ها فیلم کلاس‌های او را می‌دیده‌است.

عباسی از سال ۱۳۷۹ ریاست اندیشکده یقین: مرکز بررسی‌های دکترینال را بر عهده دارد. این مؤسسه فعالیت خود را در راستای «بومی‌سازی دانش دکترینولوژی» عنوان کرده‌است.

دکتر عباسی خود را انقلابی و پیرو ولایت می داند و اغلب در سخنرانی های خود به این نکات چه مستقیم و چه غیر مستقیم اشاره دارد.
وی از نقش بصیرت و بینش سیاسی و همچنین آگاه سازی مردم غافل نیست.

تهیه شده در واحد صوت سایت مسلمان

نظر خود را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید