دانلود قسمت ۱۲ زیرخاکی – پخش زنده و آنلاین سریال زیر خاکی قسمت دوازدهم

لینک دانلود قسمت دوازدهم زیرخاکی

دانلود قسمت 12 زیرخاکی از بروزترین سایت ویدئویی ایران

قسمت 12 زیر خاکی با اینترنت نیم بهای واقعی (کلیک کنید)

پخش آنلاین قسمت 12 طنز زیرخاکی

دانلود قسمت 12 سریال زیر خاکی

قسمتهای قبل مجموعه طنز زیرخاکی

سال گذشته شبکه ۱ با پخش سریال “از یادها رفته” روزهای خوبی را در رمضان ۱۳۹۸ نگذراند و با حاشیه‌ها، نواقص و مشکلاتی همراه کرد.

امسال مجموعه “نون.خ.۲” نتوانست خودش را به آنتن رمضانی برساند و سیمافیلم “زیرخاکی” را به پخش شبکه یک سیما واگذار کرد. سریال “زیرخاکی” به‌کارگردانی جلیل سامان و تهیه‌کنندگی رضا نصیری‌نیا برای پخش در شب‌های ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما آماده می‌شود.

مجموعه تلویزیونی “زیرخاکی” به‌تهیه‌کنندگی رضا نصیری‌نیا و کارگردانی جلیل سامان که در گروه فیلم و سریال مرکز سیمافیلم تهیه می‌شود در حال آماده‌سازی و طی مراحل فنی برای پخش در شب‌های ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما است.

زیرخاکی هر شب راس ساعت 22:15 روانه آنتن شبکه اول می شود و تکرار آن نیز طبق معمول کنداکتور رمضانی این شبکه خواهد بود.

“زیرخاکی” از آثاری است که سعی دارد بخشی از فرآیندهای اجتماعی کشور را با نگاهی متفاوت روایت کند. این مجموعه در لوکیشن‌های متعددی جلوی دوربین رفته و داستان آن درباره مردی است که به‌دنبال‌ “زیرخاکی” است و برای یافتن گنج درگیر ماجراهایی می‌شود.

مجموعه زیرخاکی بخاطر رسوایی اخلاقی گوهرخیراندیش تا مرز حذف از برنامه های رمضان 99 پیش رفت.

بازیگران و دانلود قسمت دوازدهم سریال زیرخاکی

رضا نصیری‌نیا تهیه‌کننده تلویزیون به‌همراه جلیل سامان کارگردان سریال پس از ساخت سریال “نفس” دومین تجربه مشترک خود را رقم می‌زنند. نقش اول مرد سریال به‌عهده پژمان جمشیدی و نقش اول زن را ژاله صامتی عهده‌دار است. همچنین هادی حجازی‌فر، نادر فلاح، امید روحانی، ایرج سنجری، اصغر نقی‌زاده، گوهر خیراندیش و.‌.. نیز در این سریال ایفای نقش می‌کنند.svdhg cdvoh;d

برای مشاهده سایر سریال های ماه مبارک رمضان ۹۹ اینجا و برای مشاهده سایر سریال های ایرانی اینجا کلیک کنید

منبع دانلود قسمت 12 زیرخاکی سایت مسلمان انتشار از سایت ویدیو