گفتگوی ویژه خبری با موضوع مفاسد اقتصادی

235

گفتگوی ویژه خبری شنبه ۲۴ تیر ماه ۹۷ با موضوع مفاسد اقتصادی دولت

برای دانلود اینجا کلیک کنید

بازار ارز و طلای ایران در چند روز گذشته با نوساناتی روبرو بوده که توام با سیاست های غلط دولت به تورم و گرانی بی سابقه دامن زده است.
در گفتگوی ویژه یکی از نمایندگان مجلس که نماینده ناظر خانه ملت در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی می باشد و یکی از مسئولان سازمان تهزیرات حکومتی شرکت داشتند.
دو تن دیگر از مهمانان بصورت تلفنی روی خط آمده و در بحث داغ برنامه گفتگوی ویژه خبری شرکت کردند, یکی از آنها کارشناس حوزه اقتصادی و دیگری دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی دولت بود.

در این برنامه به رانت دولتی؛ رشوه گیری کارمندان و قانون تعارض منافع اشاراتی شد اما باز هم هر کس توپ را در زمین ارگان دیگری انداخت تا همچنان تعدی به بیت المال ادامه دار باقی بماند و حقوق مردم تضییع شود.

مردم انتظار دارند رسانه ملی با برگزاری و اجرای برنامه های همچون گفتگوی ویژه خبری و دعوت از کارشناسان و مسئولان ذیربط به واکاوی چرایی رخداد زشت و شوم رانت دولتی پرداخته و با ارائه راهکار از تعدی و دست درازی به بیت المال جلوگیری به عمل آورد.

در شرایط کنونی که مردم گرفتار و بعضا در مواجهه با مشکلات اقتصادی؛ روحیه ای سرخورده و یا شکست خورده از اقدامات دولت، مجلس و حاکمیت پیدا می کنند؛ فضای این چنینی دشمن را به تکاپو برای ایجاد تنش و تشنج عمومی وا می دارد.

از آنجا که رساله دفاع از بیت المال و خزانه مسلمین را بر خود فرض و واجب می دانیم بر آن شدیم تا این برنامه همچون سایر برنامه ها؛ زودتر از دیگران در سایت مسلمانمنتشر نموده و مخاطبان خود را از کم و کیف این برنامه جنجالی در گفتگوی ویژه خبری مطلع سازیم.

با اعلام نظرات خود درباره این ویدیو؛ ما را در سیاست گذاری صحیح در گزینش برنامه های روزانه یاری بفرمایید.

نظر خود را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید