سید مجید بنی فاطمه محرم ۹۶ شب سوم

2008
سید مجید بنی فاطمه - بنی فاطمه - سیدمجیدبنی فاطمه - محرم 96 - دهه اول محرم - شب سوم محرم
سید مجید بنی فاطمه محرم 96 حسینیه هیئت ریحانه الحسین تهران

سید مجید بنی فاطمه مداحی صوتی شب ۳ محرم ۹۶

روضه (دانلود)

روضه ۲ (دانلود)

روضه ۳ (دانلود)

قاصدک بابای من گمشده اونو ندیدی؟ (دانلود)

نوبت غم میشود تکیه علم میشود (دانلود)

با همه صورت تب دارم با تن خسته و بیمارم (دانلود)

صورت یک فرشته رو با پراشون فرشته ها پاک میکنن (دانلود)

بسم الله الرحمن الرحیم گلوی بریده بخواب (دانلود)

همه کردند غیر از چند پروانه فراموشم (دانلود)

باز شد وقته تجدید پیمانم یا ثارالله دستم به دامانت (دانلود)

به دل هوای حرم به لب نوای حسین (دانلود)

کشته تیغ غمت زنده جاویدان است (دانلود)

برای دانلود گلچین بهترین مداحی های محرم ۹۶ اینجا کلیک کنید.

سید مجید بنی فاطمه مداح اهل بیت علیهم السلام است که در حسینیه «ریحانه الحسین» واقع در باغ فردوس تهران مداحی می کند. تحصیلات مجید بنی فاطمه دیپلم و شغل او آزاد است.

مجید بنی فاطمه متأهل و دارای دو فرزند دختر و پسر است.

وی به مناسبت های مختلف میهمان سایر مداحان و هیئات مذهبی شده و در کنار مداحان بزرگی همچون محمود کریمی، محمدرضا طاهری و دیگران اقدام به نوحه سرایی و مرثیه خوانی می کند که غالبأ این مراسم به مولودی خوانی سالروز ولادت اهل بیت سلام الله علیهم اجمعین مربوط می شود.

بیشتر مردم سید مجید بنی فاطمه را با نوحه «عمو عباس علمت کو عموی خوبم» می شناسند که در دهه ۸۰ منتشر گردید و انصافأ یکی از نوحه های ماندگار در زبان فارسی به شمار می رود و کمتر کسی هست که با این مداحی مأنوس نبوده و یا نشنیده باشد. در یکی دو سال اخیر سایتی بنام «لهوف» اقدام به انتشار مداحی های مجید بنی فاطمه کرده است که به نظر آرشیو قوی و مستحکمی ندارد و یا لااقل برنامه ای برای انتشار فیلم ها و فایل های صوتی این مداح جوان در دستور کار خود قرار نداده است. (البته تا زمان نگارش این متن)

بر خلاف سایر شخصیت های سیاسی مذهبی، کمتر حاشیه ای برای او وجود دارد و جالب اینکه هیچ اطلاعاتی از سید مجید بنی فاطمه در ویکی پدیا وجود ندارد؛ تنها یکی دو سایت هستند که مصاحبه ای از وی منتشر کرده اند و آن هم به دلیل سیاست های «سایت مسلمان» مورد تأیید نیست.

با نزدیک شدن به ماه محرم و با ایجاد شور و نشاط در دل عزاداران حسینی بر آن شدیم تا مجموعه مداحی های صوتی و تصویری ایشان را برای استفاده دوستداران و محبین آل الله صلوات الله علیهم اجمعین منتشر نماییم.