کتاب مسلمان شناسنامه ای

34598
کتاب مسلمان شناسنامه ای - دین شناسی - خداشناسی - خداپرستی - خانواده مذهبی - مسلمان زاده - جوان مسلمان - دختر مسلمان - پسر مسلمان - سایت مسلمان - تربیت دینی - فساد و فحشا - آخرالزمان - زندگی خوب - زندگی سالم - عفت و پاکدامنی - رعایت تقوا - زندگی مؤمنانه - سبک زندگی - زندگی اسلامی - تربیت دینی - روابط دختر و پسر - ازدواج - طلاق - ماهواره - رابطه نامشروع - اشتغال زنان -
کتاب مسلمان شناسنامه ای | عدم شناخت ما از دین

کتاب مسلمان شناسنامه ای به قلم سعید وطن دوست

کتاب مسلمان شناسنامه ای را به همراه اعضای خانواده مطالعه کنید و سپس آن را به دیگران امانت دهید تا در ثواب این کار بزرگ فرهنگی سهیم باشید. (این کتاب در نوع خود بی نظیر است) در صورتی که مشکلی در روند خرید داشتید با شماره ۰۹۹۰۵۹۹۵۴۴۱ تماس حاصل نمائید.

خرید اینترنتی کتاب مسلمان شناسنامه ای

همچنین شما می توانید با واریز مبلغ ۳۹۵۰۰ تومان به شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۱۰۳۶۸۸۵۰۱۹ (بنام سعید وطن دوست) در هر کجای ایران هستید کتاب را در منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.(پس از پرداخت مبلغ کتاب، آدرس؛ کدپستی و شناسه فیش واریزی را به شماره ۰۹۹۰۵۹۹۵۴۴۱ پیامک نمائید)

کتاب مسلمان شناسنامه ای در یک نگاه

کتاب مسلمان شناسنامه ای به قلم حافظ و پژوهشگر قرآن، سعید وطن دوست در ۴۴۸ صفحه به زیور طبع آراسته گردیده است.

طرح جلد کتاب مسلمان شناسنامه ای

خرید اینترنتی کتاب مسلمان شناسنامه ای
کتاب مسلمان شناسنامه ای

قرآن کریم برای تربیت و هدایت بشر ۴ مرحله را در نظر گرفته و سعادت بشر نیز در گروی همین ۴ مرحله است.
ابتدا نگاهی به این ۴ مرحله داشته باشیم و سپس مختصری در باب کتاب مسلمان شناسنامه ای صحبت می کنیم.

۱- در مرحله اول قرآن انسان را به تربیت و مواظبت از خویش توصیه می کند و می فرماید:

ای کسانی که ایمان آورده‌اید! مراقب خود باشید! اگر شما هدایت یافته‌اید، گمراهی کسانی که گمراه شده‌اند، به شما زیانی نمی‌رساند. بازگشت همه شما به سوی خداست؛ و شما را از آنچه عمل می‌کردید، آگاه می‌سازد.(آیه ۱۰۵ سوره مائده)

۲- در مرحله دوم وی را به مواظبت و مراقبت از خانواده توصیه می کند و می فرماید:

ای کسانی که ایمان آورده‌اید خود و خانواده خویش را از آتشی که هیزم آن انسانها و سنگهاست نگه دارید؛ آتشی که فرشتگانی بر آن گمارده شده که خشن و سختگیرند و هرگز فرمان خدا را مخالفت نمی‌کنند و آنچه را فرمان داده شده‌اند (به طور کامل) اجرا می‌نمایند!(آیه ۶ سوره تحریم)

۳- در مرحله بعدی انسان را به انذار خویشان و اقوام سفارش کرده و می فرماید:

و خویشاوندان نزدیکت را انذار کن!(آیه ۲۱۴ سوره شعرا)

۴- و در مرحله آخر اشاره ای تلویحی به ساختار اجتماعی کرده و دلیل مزیت و برتری مسلمین نسبت به سایرین را این گونه برشمرده و می فرماید:

شما بهترین امتی بودید که به سود انسانها آفریده شده‌اند؛ (چه اینکه) امر به معروف و نهی از منکر می‌کنید و به خدا ایمان دارید. و اگر اهل کتاب، (به چنین برنامه و آیین درخشانی،) ایمان آورند، برای آنها بهتر است! (ولی تنها) عده کمی از آنها با ایمانند، و بیشتر آنها فاسقند، (و خارج از اطاعت پروردگار)(آیه ۱۱۰ سوره آل عمران)

حالا که مراحل هدایت بشر را دانستیم آیا به نظر شما نبایست از خود و خانواده مان شروع کنیم؟
کتاب مسلمان شناسنامه ای که توسط فعالان فرهنگی و دبیران مدارس بصورت ۱۰ – ۱۵ جلدی خریداری شده و در بین دانش آموزان پخش گردیده است؛ گواهی بر موفقیت این کتاب است برای تربیت و هدایت افراد و اقشار مختلف خصوصا خانواده ها و جوانان.

از این رو تصمیم گرفته ایم تا علی رغم گرانی کاغذ و هزینه های بالای نشر کتاب؛ همچنان افزایش قیمتی نداشته باشیم.
این کتاب را می توانید در قالب هدیه به دوستان، آشنایان و اقوام خود تقدیم نمائید.