کتاب امام زمان ما

کتاب امام زمان ما به قلم سعید وطن دوست

خرید اینترنتی کتاب امام زمان ما

کتاب امام زمان ما را با دقت مطالعه نمائید. (در نوع خود بی نظیر است) در صورتی که مشکلی در روند خرید داشتید با ما تماس حاصل نمائید.

کتاب امام زمان ما در یک نگاه

کتاب امام زمان ما نوشته حافظ و پژوهشگر قرآن؛ سعید وطن دوست در 14 فصل و در 512 صفحه به زیور طبع آراسته گردید. شما می توانید با واریز مبلغ 75000 تومان به شماره کارت 5859831036885019 (بنام سعید وطن دوست) در هر کجای ایران هستید کتاب را در منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

مراسم رونمایی این کتاب با حضور سردار نوراللهی مشاور عالی فرماندهی دانشگاه امام حسین (سلام الله علیه) برگزار گردید.

طرح جلد کتاب امام زمان ما

کتاب امام زمان ما | خرید اینترنتی از سایت مسلمان https://Mosalman.Net
کتاب امام زمان ما

کتاب امام زمان ما کتابی جامع پیرامون مهدویت است و به نوعی می توان ادعا نمود که از سیر تا پیاز زندگانی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را مورد کنکاش قرار داده است؛ از این رو می توان ادعا نمود این کتاب بی نظیر در نوع خود شاهکاری اعتقادی به شمار می رود.

در کتاب امام زمان ما تمام زوایای پیدا و پنهان زندگی آخرین ذخیره الهی را مطالعه می کنید؛ در این کتاب از قبل از ولادت حضرت تا زمان شهادت ایشان به صورت کامل همراه با پاسخ شبهات فراوان مطرح شده پیرامون مهدویت و آخرالزمان گنجانده شده و به نظر با مطالعه این کتاب، خواننده از مراجعه به سایر کتب بی نیاز خواهد بود.

یکی از امتیازات این کتاب بررسی موشکافانه و استدلالی همراه با پاسخ های منطبق بر علم روز است که در عرصه جهانی و بین المللی نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد و چه خوب است مترجمین زبان های خارجی نسبت به ترجمه و ارسال این کتاب به اقصی نقاط جهان اهتمام ورزند.