کتاب امام زمان ما

19129
کتاب امام زمان ما - کتاب مهدویت - ظهور حضرت مهدی - قیام حضرت حجت - قائم - صاحب الزمان - مسجد مقدس جمکران - سعید وطن دوست - سایت مسلمان - بنیاد مذهبی ثامن - کتاب مذهبی - فروشگاه اینترنتی - کتاب منجی - ظهور و قیام - شبهات مهدویت - غیبت صغری - غیبت کبری - کتاب درباره امام مهدی - یوسف زهرا
کتاب امام زمان ما | مسجد مقدس جمکران

کتاب امام زمان ما به قلم سعید وطن دوست

خرید اینترنتی کتاب امام زمان ما

کتاب امام زمان ما را با دقت مطالعه نمائید. (در نوع خود بی نظیر است) در صورتی که مشکلی در روند خرید داشتید با شماره ۰۹۹۰۵۹۹۵۴۴۱ تماس حاصل نمائید.

کتاب امام زمان ما در یک نگاه

کتاب امام زمان ما نوشته حافظ و پژوهشگر قرآن؛ سعید وطن دوست در ۱۴ فصل و در ۵۱۲ صفحه به زیور طبع آراسته گردید. شما می توانید با واریز مبلغ ۴۲۰۰۰ تومان به شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۱۰۳۶۸۸۵۰۱۹ (بنام سعید وطن دوست) در هر کجای ایران هستید کتاب را در منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.(پس از پرداخت مبلغ کتاب، آدرس؛ کدپستی و شناسه فیش واریزی را به شماره ۰۹۹۰۵۹۹۵۴۴۱ پیامک نمائید)

مراسم رونمایی این کتاب با حضور سردار نوراللهی مشاور عالی فرماندهی دانشگاه امام حسین (سلام الله علیه) برگزار گردید.

طرح جلد کتاب امام زمان ما

کتاب امام زمان ما | خرید اینترنتی از سایت مسلمان https://Mosalman.Net
کتاب امام زمان ما

کتاب امام زمان ما کتابی جامع پیرامون مهدویت است و به نوعی می توان ادعا نمود که از سیر تا پیاز زندگانی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را مورد کنکاش قرار داده است؛ از این رو می توان ادعا نمود این کتاب بی نظیر در نوع خود شاهکاری اعتقادی به شمار می رود.

در کتاب امام زمان ما تمام زوایای پیدا و پنهان زندگی آخرین ذخیره الهی را مطالعه می کنید؛ در این کتاب از قبل از ولادت حضرت تا زمان شهادت ایشان به صورت کامل همراه با پاسخ شبهات فراوان مطرح شده پیرامون مهدویت و آخرالزمان گنجانده شده و به نظر با مطالعه این کتاب، خواننده از مراجعه به سایر کتب بی نیاز خواهد بود.

یکی از امتیازات این کتاب بررسی موشکافانه و استدلالی همراه با پاسخ های منطبق بر علم روز است که در عرصه جهانی و بین المللی نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد و چه خوب است مترجمین زبان های خارجی نسبت به ترجمه و ارسال این کتاب به اقصی نقاط جهان اهتمام ورزند.