افزایش روزی با بازوبند قرآنی

24431
افزایش روزی - بازوبند چرم - رونق کسب و کار - راه افزایش روزی - داغ شدن کاسبی - رفع کساد کاسبی - چطور ثروتمند شویم - راه ثروتمند شدن - دعاهای قرآنی - خواص سوره حجر - تفسیر برهان - عوامل افزایش رزق - دلایل کاهش رزق
بازوبند چرم قرآنی افزایش روزی

افزایش روزی با بازوبند قرآنی

هدیه این بازوبند + هزینه پست به سراسر کشور ۴۵ هزار تومان می باشد. برای خرید روی دکمه پرداخت کلیک کنید

خرید اینترنتی کتاب فراموشی مصیر مهمترین دلیل انحراف و گرفتاری بشر

همچنین شما می توانید با واریز مبلغ ۴۵۰۰۰ تومان به شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۱۰۳۶۸۸۵۰۱۹ (بنام سعید وطن دوست) در هر کجای ایران هستید بازوبند را در منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید. (پس از پرداخت مبلغ بازوبند، آدرس؛ کدپستی و شناسه فیش واریزی را به شماره ۰۹۹۰۵۹۹۵۴۴۱ پیامک نمائید)

راه افزایش روزی با تهیه بازوبند قرآنی

یکی از دغدغه های مردم خصوصا در شرایط نابسامان اقتصادی، فراهم نمودن مخارج زندگی ست؛ گاهی دخل و خرج زندگی با هم سازگاری ندارد و باعث ایجاد مشکلاتی می شود.

عده ای از این گلایه دارند که چرا روزی شان کم است و همه چیز را به بخت و اقبال و شانس ارتباط می دهند.

رزق و روزی گاهی مادی و گاهی معنوی ست اما آنچه بیشتر مدنظر اکثر مردم است؛ جنبه مادی مسئله ست.

برای اینکه روزی خود را افزایش دهیم بایست ابتدا با عوامل افزایش یا کاهش روزی بیشتر آشنا شویم که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

عوامل افزایش روزی:
۱-تقوا و پرهیزکاری. ۲-شکر و سپاسگزاری. ۳-صدقه دادن. ۴-صله‌رحم. ۵-ازدواج. ۶-استغفار. ۷-ذکر و دعا بین الطلوعین. ۸-احسان و نیکی. ۹-خط خوب. ۱۰-نماز.

عوامل کاهش روزی:
۱-گناه. ۲-سختگیری بر خانواده. ۳-رسیدگی نکردن به محرومان و نیازمندان. ۴-کفر و ناسپاسی. ۵-خواب بین الطلوعین. ۶-اسراف. ۷-اجیر شدن. (قابل‌توجه کسانی که در اندیشه مشاغل دولتی هستند و استعدادهای خود در کارآفرینی و اشتغال را نادیده می‌گیرند)

پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) فرمودند: بیست خصلت، باعث تنگدستی می‌شود: عریان برخاستن از رختخواب برای رفتن به دستشویی، خوردن در حال جنابت، نَشُستن دست‌ها هنگام خوردن، بی‌اعتنایی به نان ریزه، سوزاندن سیر و پیاز، نِشستن در آستانه در، جاروب کردن منزل در شب و به‌وسیله لباس، شستن بدن در توالت، کشیدن حوله و آستین جامه بر اعضای شسته شده، نَشُسته ماندن ظروف، روباز بودن ظروف آب، رها کردن تارعنکبوت در منزل، سبک شمردن نماز، زود خارج شدن از مسجد، صبح زود به بازار رفتن و دیر بازگشتن از آن تا هنگام نماز عشا، خریدن نان از فقرا، نفرین بر فرزندان، دروغ‌گویی، دوختن لباس در حال بر تن داشتن آن و خاموش کردن چراغ با فوت.

همچنین امیرمؤمنان ‌علی (سلام الله علیه) فرمودند: رها کردن تارعنکبوت در منزل، بول کردن در حمام، خوردن در حال جنابت، خلال کردن دندان با شاخه درخت گز، شانه زدن در حالت ایستاده، باقی گذاشتن خاکروبه در خانه، قسم دروغ، زنا، اظهار حرص، خوابیدن بین دو نماز مغرب و عشا و قبل از طلوع خورشید، نداشتن برنامه‌ریزی در زندگی، قطع ارتباط با خویشاوندان، عادت به دروغ‌گویی، زیاد گوش دادن به غنا و رد کردن مرد فقیر در شب، باعث فقر است. البته اشتباه نشود گوش دادن به غنا حرام است و اینکه در کلام مولا علی (سلام الله علیه) آمده زیاد گوش دادن به غنا؛ مجوزی بر استماع موسیقی نیست بلکه منظور این است که زیاد گوش دادن به آن موجب فقر است. (دقت کنید)

یکی از مواردی که جزء اعتقادات ماست؛ انجام برخی اعمال مخصوص است که می توان با آنها به مقصد و مقصود رسید. برای افزایش روزی و ثروتمند شدن تلاوت سوره های واقعه؛ قاف و ذاریات سفارش شده است.

یکی از راههای افزایش رزق و روزی بستن بازوبند قرآنی است که اگر فروشنده کالا آن را بنویسد و بر بازوی خود ببندد؛ خرید و فروش او زیاد شود و مردم علاقمند می شوند که با او داد و ستد و معامله کنند و به اذن خداوند روزی او زیاد شود مادامی که این نوشته با او باشد. (تفسیر برهان ج ۸ ص ۴۲)

برای تهیه این بازوبند قرآنی می توانید با شماره ۰۹۹۰۵۹۹۵۴۴۱ تماس حاصل نمائید.

سایت مسلمان