سریال برادر جان کامل (تمام قسمت ها)

سریال برادر جان کامل (تمام قسمت ها)

دانلود رایگان سریال برادر جان کامل (تمام قسمت ها)

مزیت های مشاهده این سریال از سایت ویدیو عبارتند از: ۱- انتشار سریع (حتی از یوتیوب، آپارات، تلوبیون، نماشا، تماشا، دیدستان، میهن ویدیو، mp4، جعبه ، دالفک، آینت، نمایش، شبکه ما، ویدوفا و سایر سایت های اشتراک ویدیو زودتر منتشر می کنیم و رتبه اول گوگل از آن ماست) ۲- کیفیت خوب ۳- حجم کم (در هزینه های اینترنت خود صرفه جویی کنید)

تمام قسمت های این سریال را در این صفحه ببینید (دقت کنید که برای تماشا و دانلود هر قسمت روی نام آن قسمت کلیک کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که لینک قسمت های پخش شده به رنگ قرمز  می باشد، پس اگر لینک قرمز نبود بدین معناست که آن قسمت هنوز پخش نشده است):

دانلود قسمت 1 برادرجان + تماشای قسمت اول

دانلود قسمت 2 برادرجان + تماشای قسمت دوم

دانلود قسمت 3 برادرجان + تماشای قسمت سوم

دانلود قسمت 4 برادرجان + تماشای قسمت چهارم

دانلود قسمت 5 برادرجان + تماشای قسمت پنجم

دانلود قسمت 6 برادرجان + تماشای قسمت ششم

دانلود قسمت 7 برادرجان + تماشای قسمت هفتم

دانلود قسمت 8 برادرجان + تماشای قسمت هشتم

دانلود قسمت 9 برادرجان + تماشای قسمت نهم

دانلود قسمت 10 برادرجان + تماشای قسمت دهم

دانلود قسمت 11 برادرجان + تماشای قسمت یازدهم

دانلود قسمت 12 برادرجان + تماشای قسمت دوازدهم

دانلود قسمت 13 برادرجان + تماشای قسمت سیزدهم

دانلود قسمت 14 برادرجان + تماشای قسمت چهاردهم

دانلود قسمت 15 برادرجان + تماشای قسمت پانزدهم

دانلود قسمت 16 برادرجان + تماشای قسمت شانزدهم

دانلود قسمت 17 برادرجان + تماشای قسمت هفدهم

دانلود قسمت 18 برادرجان + تماشای قسمت هجدهم

دانلود قسمت 19 برادرجان + تماشای قسمت نوزدهم

دانلود قسمت 20 برادرجان + تماشای قسمت بیستم

دانلود قسمت 21 برادرجان + تماشای قسمت بیست و یکم

دانلود قسمت 22 برادرجان + تماشای قسمت بیست و دوم

دانلود قسمت 23 برادرجان + تماشای قسمت بیست و سوم

دانلود قسمت 24 برادرجان + تماشای قسمت بیست و چهارم

دانلود قسمت 25 برادرجان + تماشای قسمت بیست و پنجم

دانلود قسمت 26 برادرجان + تماشای قسمت بیست و ششم

دانلود قسمت 27 برادرجان + تماشای قسمت بیست و هفتم

دانلود قسمت 28 برادرجان + تماشای قسمت بیست و هشتم

دانلود قسمت 29 برادرجان + تماشای قسمت بیست و نهم

دانلود قسمت 30 برادرجان + تماشای قسمت سی ام

مجموعه تلویزیونی برادر جان به کارگردانی «محمدرضا آهنج» با قصه‌ای از سعید نعمت‌الله در ماه مبارک رمضان 98 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

پاییز سال 97 سریال «بانوی عمارت» با حضور یک بازیگر جدید روی آنتن رفت و همچون همیشه برای اولین بار از سایت ویدیو منتشر شد.

این بازیگر که چهره‌ای تازه در تلویزیون محسوب می‌شد، «حسام منظور» نام دارد که خیلی خوب توانست از پس ایفای نقش یک شاهزاده قجری بربیاید و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند.

«بانوی عمارت» به نوعی ستاره بخت و اقبال حسام منظور محسوب می‌شود که تا پیش از این بیشتر در عرصه تئاتر فعالیت می‌کرد. پس از پخش این سریال پرطرفدار و پربیننده، از منظور دعوت شد تا در سریال برادر جان شبکه 3 هم حضور داشته باشد.

سریال برادر جان را سعید نعمت‌الله نوشته، محمدرضا آهنج کارگردانی می‌کند و محمدرضا شفیعی هم تهیه‌کنندگی‌اش را بر عهده دارد. نعمت‌الله و شفیعی پیش از این در سریال‌های دیگری از جمله «عقیق» و «مادرانه» همکاری داشته‌اند.«عقیق» که اثری تاریخی بود در ایام محرم ساخته و پخش شد.

«زیر پای مادر» نیز آخرین سریال رمضانی با فیلمنامه‌ای از سعید نعمت الله بود که دو سال پیش روی آنتن شبکه 1 سیما رفت.

از دیگر نکات سریال برادر جان حضور «علی نصیریان» پیشکسوت عرصه بازیگری است.

علی نصیریان آخرین بار در سریال «میوه ممنوعه» به کارگردانی حسن فتحی حضور داشت و در این اثر نقش حاج فتاح را ایفا کرد. پیرمرد اسم و رسم داری که در سنین بالا دلباخته دختری جوان می‌شود.

از دیگر آثاری که نصیریان طی سال‌های اخیر در آن حضور داشته می‌توان به «شهرزاد» اشاره کرد که وی نقش بزرگ آقا را ایفا می‌کرد و پس از مرگ این شخصیت در پایان فصل اول و خروج علی نصیریان ضربه بزرگی به سریال وارد شد که منجر به واکنش‌های مختلفی از سوی منتقدان نیز شد.

حالا امسال نصیریان در سریال برادر جان نقش «کریم بوستان» را ایفا می‌کند که حضوری متفاوت محسوب می‌شود. حسام منظور نیز ایفاگر نقش چاوش است. در کنار آنها حسن پورشیرازی نقش توکل را ایفا می‌کند و کامران تفتی نیز حنیف است.

همچنین سجاد افشاریان نیز که پیش تر در مجموعه تلویزیونی «نجوا» که بازتاب چندانی نداشت ایفای نقش کرده، در «برادرجان» نقش آراز را ایفا می‌کند و سعید چنگیزیان نیز بازیگر نقش «ستار» است.

مارال فرجاد هم نقش مهتاب را دارد و در کنار آن آفرین عبیسی، نسیم ادبی، شیوا ابراهیمی، محبوبه صادقی و جلیل فرجاد نیز ایفای نقش کرده‌اند.

از جمله دیگر بازیگران مجموعه «برادر جان» لعیا زنگنه است. او سال گذشته «پدر» را روی آنتن شبکه دو سیما داشت و پیش از این نیز «مادرانه» را با سعید نعمت‌الله و محمدرضا شفیعی تجربه کرده است.

او با محمدرضا آهنج نیز مجموعه «راستش را بگو» را کار کرده است.

زنگنه که تصاویر سریال از حضور متفاوت او در «برادرجان» خبر می‌دهد، بناست در این سریال نقش حلیمه را ایفا کند.

«برادر جان» محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما ملودرامی اجتماعی مذهبی است که برای پخش از شبکه سه سیما در ماه مبارک رمضان سال ۹۸ تهیه و تولید می‌شود و قصه آن درباره حق‌الناس است.

قصه برادر جان درباره حق الناس و عواقب آن است. این سریال از داستانی پیچیده و رمزآلود برخوردار است که در هر قسمت مخاطب را با گره‌ای تازه مواجه می‌کند.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

سایت ویدیو

سریال برادر جان کامل (تمام قسمت ها)