دختر گمشده همه قسمتها

دختر گمشده سریال جدید شبکه 3

دختر گمشده جایگزین سریال حوالی پاییز شد

قسمت های جدید این سریال را می توانید هرشب ساعت 21 زودتر از دیگران با کیفیت خوب و حجم کم در سایت مسلمان ببینید.
توجه کنید که لینک تمام قسمت های سریال در همین صفحه قرار خواهد گرفت تا مخاطبان و همراهان همیشگی به سهولت بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند.

پس توصیه می شود این صفحه را در رایانه یا تلفن همراه خود ذخیره کنید تا بتوانید به راحتی و با زدن یک دکمه به اینجا منتقل شوید.

برای دانلود قسمت 1 سریال همین نوشته را لمس کنید

برای دانلود قسمت 2 سریال همین نوشته را لمس کنید

برای دانلود قسمت 3 سریال همین نوشته را لمس کنید

برای دانلود قسمت 4 سریال همین نوشته را لمس کنید

برای دانلود قسمت 5 سریال همین نوشته را لمس کنید

برای دانلود قسمت 6 سریال همین نوشته را لمس کنید

پس از پایان مجموعه تلویزیونی «حوالی پاییز» از شبکه سه سیما؛ حالا نوبت به سریال دیگری رسیده است که ژانری پلیسی جنایی دارد.
مینی سریال «دختر گمشده» به کارگردانی احمد کاوری اثری هفت قسمتی است. این مجموعه از دوشنبه ۲۸ آبان ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما پخش می شود.
فرودگاه‌های امام خمینی و مهرآباد و همچنین مترو تهران از لوکیشن‌های این سریال بودند. درگیری اشرار با پلیس یکی از سکانس‌های این سریال را تشکیل می‌دهد.

این سریال با مشارکت سیما فیلم و ناجی هنر ساخته و بعد از طی مراحل پس از تولید به سیما فیلم تحویل داده شد. داستان «دختر گمشده» به نویسندگی حسین تراب نژاد، درباره دختری است که در خلال قصه گم می‌شود و پلیس به دنبال اوست. پلیس گمانه‌های زیادی از جمله قتل، دزدیدن و … درباره این دختر نوجوان می‌زند و پرونده او در اختیار سروان اداره آگاهی قصه و همچنین مددکار مشاوره نیروی انتظامی قرار می‌گیرد و اینها مشغول رسیدگی به این پرونده جنجالی هستند. .

گفتنی است؛ تصویربرداری سریال «دختر گمشده» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه‌کنندگی سعید کمانی و محمد معماریان در روز‌های پایانی سال گذشته در منطقه شمیرانات به پایان رسید.

ماه چهره خلیلی، هدایت هاشمی، کوروش تهامی و هومن حاج عبداللهی از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

واحد اخبار و اطلاع رسانی سایت مسلمان با همکاری سایت ویدیو