تبلیغات

بسم الله الرحمن الرحیم

برای درخواست تبلیغ در سایت مسلمان و زیر مجموعه های آن در فضای مجازی اعم از سایت ها، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها، ابتدا بایست نام محصول، کالا، خدمات و یا سایت خود را به ایمیل (info@mosalman.net) ارسال نمایید و در صورت خالی بودن یکی از پلن های تبلیغاتی که در ادامه توضیح خواهیم داد؛ و تأیید نهایی درخواست شما، کارشناسان ما با شما تماس حاصل نموده و نسبت به رفع نیازهای تبلیغاتی شما، از صمیم دل و با کمال میل، تمام توان خود را برای موفقیت کسب و کار شما به عمل خواهند آورد ان شاءالله.

انواع تبلیغات در زیر مجموعه های سایت مسلمان:

    1. درج بنر در سایزهای مختلف در مکان های متفاوت (مکان تبلیغاتی عبارتند از: هدر سایت در تمام صفحات – بالای تمام مطالب – پائین تمام مطالب – در قسمت فوتر سایت – در قسمت سایدبار سایت = که تبلیغ دهنده بنا بر مصلحت خود می تواند هر یک را انتخاب نماید)
    2. تبلیغات ویدیویی بصورت اسپانسرینگ یا زیرنویس در ویدیوها: در این نوع از تبلیغات مؤثر و ماندگار، تبلیغ دهنده می تواند با پرداخت هزینه به عنوان اسپانسرِ سلسله برنامه ها اقدام به درج تبلیغات در طول تمام فیلم ها کند. مورد بعدی بصورت زیرنویس در تک فیلم ها می باشد مانند سریال های پر بازدید. از مزیت های تبلیغات ویدیویی که برای اولین بار توسط سایت مسلمان انجام می شود؛ می توان به تسریع در رشد برندسازی و همچنین ماندگاری آن اشاره کرد. برای مثال سریال های پخش شده از تلویزیون برای اولین بار توسط سایت مسلمان منتشر می شود و علاوه بر مجموعه سایت های مسلمان، توسط دیگر وبمستران (مدیران سایر سایت ها) کپی برداری شده و در فضای اینترنت بصورت گسترده پخش می شود؛ در این حالت تبلیغات در گستره وسیعی به نمایش در می آید و مادامی که آن برنامه بیننده داشته باشد، تبلیغ بر روی ویدیو هست و می تواند اثرگذاری دو چندانی نسبت به تبلیغات سایر سایت ها داشته باشد. (برای مثال در سایت های اشتراک ویدیو شما بایست متقبل هزینه های سنگین مالی شوید تا 5 ثانیه ابتدای فیلم؛ تبلیغ شما به نمایش درآید و پس از آن تبلیغ شما حذف شده و روی فیلم ها نمی ماند)
    3. تبلیغات رپورتاژ نوع دیگری از تبلیغاتی ست که توسط ما انجام می شود؛ این نوع تبلیغات به معرفی کالا یا برند شما به صورت غیر مستقیم می پردازد و از آنجا که برای همیشه در قالب متنی با لینک به سایت یا محصول شما در اینترنت می ماند، می تواند گزینه مناسبی برای آن دسته از سایت های نوپا باشد که می خواهند زودتر از رقبا سبقت بگیرند.