سایت مسلمان در رمضان المبارک سال ۹۷ شروع به کار نمود و توانست در مدت زمان کوتاهی در بین مردم شناخته شود. رتبه کشوری سایت در لحظه نگارش این مطلب (۱۴ مهرماه ۹۷) ۱۵۳۵ کشوری می باشد که به زعم کارشناسان این حوزه، فوق العاده و بی نظیر است.
پلن های تبلیغاتی متنوع در سایت اعم از جایگاه های مختلف بنری (بالای سایت در بخش هدر – بالای هر پست – پائین هر پست – قسمت فوتر) و تبلیغات جدید و منحصر به فرد ویدیویی از محاسن این سایت پربازدید و رو به رشد است.
تبلیغات ویدیویی یا ویدیو مارکتینگ یکی از جدیدترین و مؤثرترین نوع تبلیغات اینترنتی است که سایت مسلمان شیوه های نوینی از آن را به اجرا گذارده است. حدود ۶۷ درصد از پهنای باند کشور صرف تماشای ویدیو می شود؛ بنابراین بسترهای سمعی و بصری بهترین گزینه برای تبلیغ کالا و خدمات هستند.

بسیاری از سایت های اشتراک ویدیو با دریافت هزینه های سنگین، مدعی بازدهی بالا برای تبلیغ دهنده هستند که به نظر می رسد این بازار گرمی؛ ادعای گزافی ست و بس…

در روش های مرسوم تبلیغ کالا یا خدمات به مدت ۵ ثانیه در ابتدای فیلم ها قرار می گیرد و بیننده توجهی به آن ندارد. بسیاری از مواقع بیننده آن را مزاحم تلقی کرده و تبلیغ را رد می کند.

در روش های نوین سایت مسلمان تبلیغات بصورت تیزر و زیرنویس در پربازدیدترین ویدیوها مثل سریال های تلویزیونی درج می شود که ماندگاری و اثر آن بیش از روش های منسوخ شده معمول است. چرا که در این روش، تبلیغ برای همیشه در ویدیوها می ماند و بیشتر در معرض دید است.

برای سفارش تبلیغ می توانید با شماره مدیر بازرگانی سایت مسلمان ۰۹۹۰۵۹۹۵۴۴۱ تماس حاصل نمائید.