مسابقه کتاب و بندگی

1671
مسابقه کتاب و بندگی - مسابقه کتاب و زندگی - مسابقه کتاب خوانی - مسابقه کتابخوانی - کتاب مسلمان شناسنامه ای - کتاب فراموشی مصیر - کتاب امام زمان ما
مسابقه «کتاب و بندگی»

مسابقه کتاب و بندگی

بسم الله الرحمن الرحیم
سایت مسلمان (بزرگترین و بروزترین سایت جهان اسلام) با توجه به رسالت تبلیغی و فرهنگی خود؛ برای رشد و ارتقای سطح معارف اعتقادی و بنیادی آحاد جامعه، برگزاری «مسابقه کتاب و بندگی» را در دستور کار خود قرار داده و کوشیده است تا با در نظر گرفتن هدایا و جوایز معنوی و مادی، قدمی هرچند ناچیز در افزایش سطح مطالعات عمومی بردارد.

جوایز این دوره:

۱٫ کمک هزینه سفر حج عمره مفرده (جایزه ویژه)
۲٫ پنج کمک هزینه سفر به عتبات عالیات
۳٫ پانزده کمک هزینه سفر به مشهد مقدس
۴٫ بیست و پنج کمک هزینه خرید قلم هوشمند قرآنی
۵٫ و ده ها جایزه فرهنگی دیگر…

زمان برگزاری مسابقه:

مسابقه «کتاب و بندگی» از ۱۷ مهرماه ۹۷ شروع و تا اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.

معرفی کتاب های مسابقه

این مسابقه با محوریت ۳ کتاب برگزیده از محصولات پرفروش انتخاب گردیده است که به شرح ذیل می باشد:

۱٫ کتاب مسلمان شناسنامه ای – این کتاب شامل مباحث اعتقادی پیرامون چیستی و هدف خلقت؛ خداشناسی و خداپرستی؛ دلایل گرفتاری بشر در زندگی، زندگی مؤمنانه در عصر مدرن و در یک جمله کوتاه «سبک زندگی اسلامی در دوران مدرنیته» و مناسب تمام سنین از ۱۳ سال به بالا می باشد. این کتاب مخصوص شرکت کنندگان در بخش جوایز «کربلا» می باشد.

۲٫ کتاب فراموشی مصیر – این کتاب شامل مباحث اعتقادی پیرامون مرگ و جهان پس از مرگ می باشد و سرفصل های آن شامل تمام موارد این موضوع می گردد؛ در یک جمله کوتاه می توان گفت: «از لحظه مرگ تا برپایی قیامت» در این کتاب به رشته تحریر درآمده است. این کتاب مناسب تمام اقشار جامعه از ۱۵ سال به بالا می باشد.
این کتاب مخصوص شرکت کنندگان در بخش جوایز «قلم قرآنی» می باشد.

۳٫ کتاب امام زمان ما – این کتاب شامل ۱۴ فصل و دربرگیرنده مهمترین شبهات پیرامون امام مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) می باشد؛ در این کتاب از قبل از تولد حضرت بحث شده و تا پایان زندگی ایشان مورد بحث و مداقه کارشناسانه قرار گرفته و در یک جمله کوتاه «از سیر تا پیاز زندگانی امام مهدی(عج)» در این کتاب به قلم آراسته گردیده است. این کتاب مناسب رده سنی ۱۵ سال به بالا می باشد.
این کتاب مخصوص شرکت کنندگان در بخش جوایز «مشهد مقدس» می باشد.

برای شرکت در قرعه کشی جایزه ویژه، تنها خریداران نسخه چاپی هر ۳ کتاب مجاز به ارسال مشخصات و پاسخ نامه می باشند.

کسانی که نسخه الکترونیک هر ۳ کتاب را خریداری نمایند و به تمام سؤالات پاسخ صحیح دهند؛ بدون قرعه کشی جایزه ویژه ای دریافت خواهند نمود و این قانون محدودیت در تعداد نفرات ندارد.

شرایط شرکت در مسابقه

پس از خرید کتاب ها؛ هر کتاب دارای ۲۰ سؤال از متن همان کتاب است که بایست با پاسخگویی به پرسش ها و تکمیل پرسشنامه؛ طبق توضیحات داخل فرم پاسخ نامه؛ جواب را برای ما ارسال نمائید. توضیحات تکمیلی و قوانین مسابقه را می توانید از اینجا مطالعه نمائید.

نحوه خرید کتاب های مسابقه

برای خرید هر یک از کتاب ها می توانید از اینجا وارد فروشگاه اینترنتی سایت مسلمان شوید و اقدام به خرید کتاب های مسابقه نمایید و یا با واریز مبالغ کتاب ها به شماره کارت (۵۸۵۹۸۳۱۰۳۶۸۸۵۰۱۹ بانک تجارت بنام نویسنده کتاب ها (سعید وطن دوست خادملو) و ارسال مشخصات واریز از بخش نظرات همین نوشته که در قسمت پایین مطلب مشخص شده؛ کتاب ها را در محل کار و یا سکونت خود تحویل بگیرید.

همچنین می توانید با ورود به فروشگاه سایت و کلیک بر روی هر یک از کتاب ها؛ به انتهای مطلب آن کتاب وارد شده و از بخش خرید «نسخه الکترونیکی» اقدام به دانلود نسخه موبایل کتاب ها نموده و پس از مطالعه در گوشی تلفن همراه در مسابقه شرکت نمایید.

مسابقه کتاب و بندگی